Geliştiricilerin Günü: The Game Awards Edition Dijital ve Ücretsiz Şahsen Etkinliği Ayrıntılı - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Geliştiricilerin Günü: The Game Awards Edition Dijital ve Ücretsiz Şahsen Etkinliği Ayrıntılı - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri
Ayrıca endişelenmeyin, tamamen ÜCRETSİZDİR

Geliştiricilerin Günü: Oyun Ödülleri Sürümü
  • Vahşi Kedi Yuvası
  • Dijital Tutulma
  • Kitfox Oyunları
  • Patlamış yamyam
  • à la mod oyunları
  • Akupara Oyunları
  • Annapurna İnteraktif
  • Arman Pakan
  • Koro Dünya Çapında Oyunlar
  • Kömür Yemeği
  • Cobysoft A Geri kalanların da yer alacağı ek bir yüz yüze etkinlik olacak ve 8 Aralık’ta Kaliforniya civarındaysanız, katılmak isteyebilirsiniz

    Organizatörler yalnızca katılmayı planlıyorsanız LÜTFEN aracılığıyla LCV göndermenizi rica ediyor Yayınlanan dijital gösterim sırasında bu stüdyoların tamamının yer almayacağını unutmayın (Youtube Ve Seğirme ) 6 Aralık sabah 8’de PT

  • Code Psyche Productions
  • Dmytro Denys
  • Entalto Yayıncılık
  • Yoldaş Gezgin
  • Dövüş Şans Oyunları
  • FLARB LLC
  • Flippfly
  • Frank
  • Max Cahill
  • Bibiki
  • Antonio Uribe
  • Bulanık Hayalet
  • Hadok
  • Ağır Öğle Yemeği Stüdyosu
  • İçi Boş Havuzlar
  • Richard Hogg
  • HİPER GERÇEK
  • iam8bit sunar
  • J

Bu çok fazla isim var ve aralarında kesinlikle dikkat etmeniz gereken oldukça büyük isimler var Biz kendimiz katılacağız, bu yüzden hepinizi orada görmeyi umuyoruz!



oyun-6

Ş olaybrite çünkü bu onların etkinliğe hazırlanmalarına yardımcı olacak


Oyun Ödülleri 7 Aralık’ta başlıyor ama hepimiz sürprizlerle dolu bir geceye yerleşmeden önce, en sevdiğiniz bağımsız geliştiricilerin heyecan verici duyurularını içeren Day of the Devs geri dönüyor King-Spooner

  • Talha Kaya
  • Talha ve Jack Co
  • Jonathan Darbe
  • Julian Cordero
  • Sebastián Valbuena]
  • Borria Şövalyeleri
  • Eve Uzun Yol
  • Lucas Papa
  • Maboroshi Sanat Eserleri
  • Muhteşem Avrupa
  • Not Gogo
  • Firavun Faresi Rodeo
  • Gece Sinyali Eğlencesi
  • Oneira Oyunları
  • Açık Yollar Ekibi
  • Panik
  • Paul Hart
  • Lee Williams
  • Akupara Oyunları
  • Mükemmel Rastgele
  • PQube
  • Retro Reaktör
  • UZUN BOYLU ERKEKLER
  • Santa Ragione
  • Sonka
  • taş atlamak İşte Oyun Ödülleri’nden önceki gece yayınlanan etkinlikte kimlerin bekleneceğinin tam listesi
  • Zirve küresi
  • Gün Batımı Ziyaretçisi
  • Süper Nadir Orijinaller
  • Sven Ahlgrimm
  • Mathilde Hoffmann
  • Takahiro Miyazawa
  • DigitalMind Ekibi
  • Punkzilla Takımı
  • Tempo Laboratuvar Oyunları
  • Tekla
  • Termit Oyunları
  • Bu Harika Adamlar
  • Toroya Pilim Kızardı
  • Küvet Kulübü
  • Balina Zirvesi Oyunları
  • WIZNWAR, FLARB LLC